Спортивне свято "Веселі старти"

05.06.2023р.

В закладі пройшло спортивне свят "Веселі старти". В обраній номінації "Хранителі традицій" було чимало цікавих змагань: ранкова руханка "Україна", перегони на самокатах.


Детальніше...

День захисту дітей

01.06.2023р.

День захисту дітей у "Вербиченці"! Казкові герої з самого ранку зустрічали малят на подвір'ї закладу з позитивними емоціями та смачними сюрпризами. А далі було цікавіше... Музичні та спортивні розваги, руханки під веселу музику - день був насиченим позитивом та враженнями! 


Детальніше...

Випускний бал (група №11 "Капітошка")

31.05.2023р.

Веселе та незабутнє свято відбулось в групі "Капітошка" (вихователі Наталія Маленька, Ірина Мельничук, помічник вихователя Наталія Омельчук, музичний керівник Юлія Баглай, хореограф Людмила Тихоненко, керівник гуртка англійської мови Юлія Большакова). 

Детальніше...

Випускний бал (група №10 "Калинонька")

30.05.2023р.

"Дитячими долоньками закриєм Україну" - слова, які не можуть залишити когось байдужими. Сьогодні випуск у страшій групі №10 (вихователі Хібеба С.П., Грипич С.Л., помічник вихователя Лампека К.О., музичний керівник Баглай Ю.В.).

Детальніше...

Випускний бал (група №8 "Казка")

26.05.2023р.

Сьогодні випускний у старшій групі №8 (вихователі: Алла Леонідівна Баранець, Інна Василівна Човпило, помічник вихователя Людмила Сазонівна Цимбалюк).


Детальніше...

День вишиванки

18.05.2023р.

Свято Вишиванки проходило в кожній групі нашого закладу, а завершилось на подвір'ї садочка, де малята разом з усіма працівниками закладу простелили 50 метровий паперовий рушник.

Детальніше...

Музично-спортивна розвага "Великодня радість"

18.04.2023р.

Великодня розвага мала початок в музичній залі, де малята переглянули виставу "Пасхальне яєчко". Продовження було на подвір'ї з веселими іграми, руханками, змаганнями.


Детальніше...