Чим зацікавити дитину під час тривалого перебування вдома?

Давайте поглянемо на карантин не як на проблему, а як на можливість. На разі, гарна можливість навчити малюка самоорганізації. Складіть спільно режим (розклад) дня: намалюйте ті дії, які варто виконувати щодня (вмивання, сніданок, гра, веселе прибирання, годування домашнього улюбленця).  Це буде своєрідний органайзер для дитини, який формуватиме її самостійність.

Будьте поблажливі до рухової активності малюка, адже маленьким дітям необхідно багато рухатись (що вони успішно робили з звичайних умовах, а на даний момент фізична активність досить обмежена). Час взаємодії дитини з гаджетом рекомендується по можливості контролювати. Для діток дошкільного віку це має бути не більше 40 хвилин на день.

Веселе прибирання. Чому б не провести змагання з прибирання кубиків чи м’яких іграшок з подальшою маленькою, але приємною нагородою.

Незвичне малювання та інші методи творчої самореалізації. Зараз в інтернет-просторі надзвичайно багато варіантів для такого способу самовираження.  Відбитки пальчиків, які потім можна перетворити на смішні малюночки, штампування, малюнок з трубочкою для коктейлю (дмухавка), малюнок по зім’ятому папері, поробки з яєчних лотків,  виготовлення лялечок з ниток та клаптиків тканини. Такі види діяльності багатофункціональні, адже дитина не лише створить свій шедевр, але й зможе з ним в подальшому гратись.

Для того, щоб заняття не набридали вашим дітям, корисно змінювати види діяльності. Але пам’ятайте, що дитині потрібна не лише ваша увага, а й час зробити щось самостійно. Тому давайте їм можливість відчувати себе поруч з вами особистістю. Насамперед, це стосується свободи вибору та особистого простору.  Щоб не набриднути один одному, давайте собі відпочинок від домашніх (побутових) справ і читайте позитивні новини!

Бережіть себе та своїх рідних!

Чим зацікавити дітей під час карантину?

Давайте поглянемо на карантин не як на проблему, а як на можливість. На разі, гарна можливість навчити малюка самоорганізації. Складіть спільно режим (розклад) дня: намалюйте ті дії, які варто виконувати щодня (вмивання, сніданок, гра, веселе прибирання, годування домашнього улюбленця).  Це буде своєрідний органайзер для дитини, який формуватиме самостійність. Будьте поблажливі до рухової активності малюка, адже маленьким дітям необхідно багато рухатись (що вони успішно робили з звичайних умовах, а на даний момент фізичка активність досить обмежена). Час взаємодії дитини з гаджетом рекомендується по можливості контролювати. Для діток дошкільного віку це має бути не більше 40 хвилин на день.
Незвичне малювання та інші методи творчої самореалізації. Зараз в інтернет-просторі надзвичайно багато варіантів для такого способу самореалізації.  Відбитки пальчиків, які потім можна перетворити на смішні малюночки, штампування, малюнок з трубочкою для коктейлю (дмухавка), малюнок по зім’ятому папері, поробки з яєчних лотків,  виготовлення лялечок з ниток та клаптиків тканини. Такі види діяльності багатофункціональні, адже дитина не лише створить свій шедевр, але й зможе з ним в подальшому гратись.
Бережіть себе та своїх рідних!