Скоро до школи

(за матеріалами Світлани Ройз)

Скоро до школи. Допомога в адаптації. Для різних форм навчання. Зовсім практичне. Школа зараз - це одна із часток нашого відчуття стабільності. Діти в вересні кожного року йдуть до школи. Так було, так є, так, напевно, буде. Саме відчуття - повернення до школи, нагадує "повернення" до стану "нормальності", звичності.

Детальніше...

Як заспокоїти дітей під час стресу

CAN-COPE: заспокоїти, нормалізувати, підтримати

Детальніше...

Методи заспокоєння дитини під час бойових дій


Під час війни діти потребують особливої уваги з боку батьків. Психологи радять звернути увагу на такі моменти:

Детальніше...

Допомога дитині в ситуації стресу


Діти можуть почуватися менш тривожно, якщо зможуть висловлювати свої почуття у безпечному середовищі, там, де їх підтримують та розуміють. Вислухайте свою дитину, визнайте її занепокоєння і оточіть любов’ю та увагою, якщо вона цього потребує.

Детальніше...

Чим зацікавити дитину під час тривалого перебування вдома?

 

Давайте поглянемо на карантин не як на проблему, а як на можливість. На разі, гарна можливість навчити малюка самоорганізації. Складіть спільно режим (розклад) дня: намалюйте ті дії, які варто виконувати щодня (вмивання, сніданок, гра, веселе прибирання, годування домашнього улюбленця).  Це буде своєрідний органайзер для дитини, який формуватиме її самостійність.

Детальніше...

Зберігаємо психічне здоров'я


Поширення небезпечної інфекції викликало необхідність у більшості з нас кардинально змінити плани на життя та опинитися у ситуації самоізоляції. Як наслідок - можливі прояви тривоги і стресу, від яких потерпають і діти, і дорослі. Як організувати життя дітей під час тривалого карантину? Як їх підтримати та як розповідати про події, не провокуючи паніки?

Детальніше...

Вплив реклами на свідомість дітей


Багато хто помічає, що мультфільми чи казки малят цікавлять значно менше, ніж реклама. Дійсно, дитина може не звертати уваги на телевізор до тих пір, поки не почнеться рекламний ролик.Маля зачаровано дивиться на екран, може довго вчити вірш, який просить мама і миттєво повторює слоган з реклами.

Детальніше...