Малюємо на природі

Літо свого малюка батьки  прагнуть зробити незабутнім, сповненим незвичних пригод, відкриттів, але водночас використати його з користю для розвитку дитини. Є чимало веселих і захопливих занять, які сприяють розвитку необхідних навичок для навчання та розвитку креативності.

Детальніше...

Всесвітній день Землі

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Детальніше...

Досліди з водою - вивчаємо властивості граючись

Діти дуже полюбляють бавитись у воді, не менше задоволення викликають досліди з водою. Такі ігри (під наглядом дорослих) розвивають спостережливість, пізнавальну активність малюків, розширюють світогляд, активізують природну допитливість, вивчають властивості води (розчиняти інші речовини, набувати форми тієї ємкості, у яку її наливають, розширюватись при замороженні тощо).

Детальніше...

Логічні ігри для дітей від 0 до 4 років

Ігри на розвиток логіки будуть корисні і малюкам і діткам старшого віку, адже вони вчать знаходити зв'язок між предметами, думати, виокремлювати і узагальнювати, а також робити висновки. Пропонуємо вам перелік логічний ігор для діток, які сформовані блоками, відповідно кожного вікового періоду. Це допоможе зорієнтуватись вам, у що грати з дитиною, щоб завдання їй були цікавими та корисними.

Детальніше...