Безпека під час карантину

В умовах карантину надзвичайно важливо дотримуватись певних правил, які збережуть здоров'я як дітей, так і дорослих.

Детальніше...

Формування харчової поведінки дитини

(поради для батьків)

  • Починайте з себе. Немає кращого способу сформувати чи скорегувати звички дитини, ніж демонструвати бажану модель харчової поведінки на особистому прикладі. Пам'ятайте, що дитина повторює за батьками все, що бачить. Критичне мислення й усвідомлений підхід до харчування сформується протягом підліткового віку, однак до цього часу дитина ризикує набути стійку залежність від солодкої, жирної чи калорійної їжі.

Детальніше...

Чому дітям корисно їсти сир?


Сир - один з найдавніших кисломолочних продуктів людства. Наші предки робили кисле молоко й виокремлювали сироватку від твердої частини. у такий спосіб з молока вилучали корисні поживні речовини. Сир прийнято включати в раціон дітей, вагітних жінок, хворих людей.

Детальніше...

Раціональне харчування дітей


До трьох років харчування дитини вважається перехідним. Тобто дитина поступово призвичаюється до їжі дорослої людини. Чимало батьків намагаються якнайшвидше привчити дитину до загального столу і до тих страв, які їдять самі. Але це не правильно. Травна система дитина готова до перетравлювання дорослої їжі приблизно в 7 років.

Детальніше...

Починаємо загартування


Літня пора - оздоровчий період для Ваших дітей. Щоб цей час пройшов з користю, рекомендуємо дотримуватися наступних порад:

Детальніше...