Випуск 2019

Група  №2 "Бджілка"

23.05.19р.

У старшій групі закладу дошкільної освіти "Вербиченька" пролунав перший вальс. Такий ніжний та мелодійний, але водночас такий сумний.

Адже усі присутні в залі, милуючись  схильованими та урочистими  донечками та синочками, онуками та вихованцями зрозуміли - ще одна сходинка до  дорослого життя уже позаду.

День сьогодні особливий –
Він буває лише раз.
Нині всі за нас радіють:
Ми йдемо у перший клас!

Надзвичайно теплу і щиру атмосферу створили під час свята батьки вихованців.  Середа Людмила Павлівна, мама вихованця Середи Богдана, разом з дітками групи виконала зворушливу пісню "Дякую, мамо, дякую, тату".

Дякуємо батькам випускників за подарунок для закладу - активну звукову колонку!

Діти поспішають рости, а ми, дорослі, часто повертаємось подумки у дитинство і думаємо - який же це щасливий світ! Ми бажаємо, щоб у кожної дитини в дорослому житті обовязково здійснилась її дитяча мрія!

Тож летіть, журавлята! І добра вам путь!

Хай вам сонечко світить ясне і привітне!

Ми бажаємо знань у польоті здобуть

І в житті хай ведеться щасливо і гідно!