"Здійснення логіко-математичного розвитку дітей переддошкільного віку засобами казки"

10.04.2019р.

Сьогодні в закладі пройшло методичне об'єднання для вихователів ЗДО міста з питання формування логіко-математичного розвитку дітей переддошкільного віку. На високому методичному рівні провела своє заняття вихователь Маленька Н.В. "Як джміль нагодував бджолу".

Приємно відзначити, що захід відвідали представники МЕГУ Парута Т.І. - директор інституту педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент та Мельничук Л.Б. - завідувач кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук, доцент.

Також учасники методичного об'єднання мали можливість переглянути у запису інтегроване заняття у старшій групі "Завітала казка до малят", де використано твори В.О.Сухомлинського. Заняття провела вихователь Семенюк Г.Ф.