Тиждень безпеки і охорони життєдіяльності дітей 

27.04.18р. 

    

Формування відповідального ставлення до власної безпеки повинне відбуватись на всіх вікових етапах, а розпочинати його варто з дошкільного дитинства.
Дорослі (педагоги, батьки) часто розуміють це як процес захисту, оберігання дитини від негараздів, але дуже важливо - підготувати саму дитину до життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто - навчити дитину безпечно поводитись у довкіллі (предметному, природному, соціальному).

Впродовж тематичного тижня в закладі проводились різнопланові заняття, спрямовані на формування у дітей навичок безпечної поведінки вдома та на вулиці, організовувались виставки дитячих робіт,  розваги та театралізовані дійства (вистава музичних керівників ДНЗ, вистава театру "Диво").

Розвивати у малят увагу до слів дорослого, активно та послідовно діяти в різних ситуаціях допомагають різноманітні тренування, зокрема - 27 квітня в закладі провели об'єктове тренування "Увага, пожежа!" Всі учасники навчально-виховного процесу спрацювали чітко, злагоджено та оперативно.