Праця - важливий засіб соціалізації дитини

                                                                                                 09.12.15р.

9 грудня в закладі відбулось засідання педагогічної ради "Праця як важливий засіб соціалізації дитини дошкільного віку".  

Цьому заходу передував ряд колективних переглядів занять у різних вікових групах. Так у групі №7 вихователь Остапчук Марія Володимирівна запросила усіх присутніх у подорож, яка мала назву "Маленькі помічники". Малята допомагали збирати розсипані іграшки, прикрашали маленьке сонечко промінцями-прищіпками, нанизували намистинки, щоб вийшло гарне намисто.

   Вихователь групи №5 Дейнека Лариса Миколаївна показала роботу на занятті "Пригоди гудзика". Діяльність дітей була різноманітною, насиченою та надзвичайно цікавою, адже малята змогли і прочитати листа від Ворони, і, дивлячись у підзорну трубу, відшукати  частинки пазлів-гудзиків, і одяг прикрасити. Одним із найцікавіших моментів заняття було ліплення гудзиків з тіста.

   

Педагогічну раду вихователь-методист ДНЗ РоманюкОлена Олександрівна провела з використанням інтерактивних технологій.  Вправа "Ялинка сподівань" дала можливість активізувати роботу педагогів, актуалізувати питання для обговорення.

 

Вправи "Мікрофон" та "Трибуна педагогічного досвіду" було використано з метою сприяння формуванню особистісної активної позиції кожного педагога.