У цьому розділі

можна ознайомитись із заходами,

що  будуть проходити в ЗДО №28 "Вербиченька"

у березні 2024 року

• Консультування батьків "Вирішуємо дитячі конфлікти".
  • Тренінг для педагогів "Стресостійкість в умовах невизначеності. Все в твоїх руках".
  • Тематичні свята "Весна і мама".
  • Ресурсні зустрічі з батьками "Психологічна підтримка" (щосереди з 15.00 до 17.00).
  • Функціонування Консультативного центру для дітей, що не відвідують ЗДО, їхніх батьків чи осіб, що їх замінюють (щовівторка та щочетверга).

лютому 2024 року

• Народознавча розвага "Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо" (02.02.)
  • Консультування педагогів "Емоційна стійкість в умовах невизначеності та тривоги"
  • Консультування батьків "Підготовка дитини до шкільного життя".
  • Засідання педагогічної ради "Сучасним дітям - сучасний вихователь".
  • Тематичний тиждень "Моя рідна мова, мова калинова" (15.02.-19.02.)

січні 2024 року

• Тематичний тиждень "Доброта і толерантність" (15.01.-19.01.)
  • Функціонування Консультативного центру для дітей, що не відвідують ЗДО, їхніх батьків чи осіб, що їх замінюють (щочетверга).

грудні 2022 року

• Засідання педагогічної ради закладу "Організація освітьного процесу у нових умовах".
  • Тематичний тиждень "Права та обов'язки дітей" (05.12.-09.12.)
  • Народознавча розвага "Йде до нас Святий Миколай" (06.12.)
  • Консультування батьків "Стабілізація емоційної сфери дитини в умовах війни"
  • Тематична виставка зимових поробок вихованців
  • Новорічні ранки "Візерунки королеви зими"
  • Функціонування Консультативного центру для дітей, що не відвідують ЗДО, їхніх батьків чи осіб, що їх замінюють (щовівторка та четверга).

листопаді 2023 року

• Проблемний семінар для педагогів "ECERS - як сучасна система критеріїв оцінювання якості роботи ЗДО, її переваги".
  • Психологічний тренінг для педагогів "Вчимося слухати дитину".
  • Тематична розвага "Мандрівка у осінню казку".
  • Заходи до Дня рідної мови.

жовтні 2023 року

• Онлайн-консультація для батьків "Готуємось до школи із задоволенням"
  • Вивчення стану роботи з розумового розвитку та критичного мислення дошкільників.
  • Консультація для педагогів "STREAM-освіта: розвиваємо критичне мислення дошкільнят".
  • Ресурсні зустрічі з батьками "Психологічна підтримка" (щосереди з 16.00 до 17.00).

вересні 2023 року

• Консультування батьків "Підготовка дитини до шкільного життя".
  • Консультації для батьків "Адаптуємось без сліз".
  • Зустріч з вчителями початкових класів і вихователями з питань наступності дошкільної та початкової освіти.
  • Групові батьківські збори відповідно до тем річного плану закладу.

травні 2023 року

• Консультування батьків "Готовність дітей до навчання в школі. Показники компетентності дітей старшого дошкільного віку".
  • Засідання педагогічної ради "Краєзнавство як дієвий засіб формування природничо-екологічної компетентності дошкільників через призму парціальних програм "STREAM-освіта, або Стежинки  Всесвіт" та "Рівнезнавство".
  • Семінар для педагогів "Разом до безбар'єрного суспільства".

квітні 2023 року

• Консультування батьків "Формуємо позитивну мотивацію до навчання в школі".
  • Педагогічний батл "Еко - модний чи необхідний тренд життя".
  • Тематичний тиждень "Безпека дитини"